World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI

Forum Jak zacząć Panel gracza Blog
Wróć   World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI > World of Warcraft > Forum Klasowe > Shaman

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
REKLAMA

stare 07-01-2007, 11:36   aaa#1 (permalink)
Explorer

Qyon
Domyślnie Hunter vs shaman

Ostanio gdy w Westerplague land siedzialem moim 43 hunterem wylecial mi 42 shaman dranei i okazalo sie ze jest to nastepna klasa z ktora nie umiem sobie poradzic hunterem.... chociaz walka trwala dluzej niz z rogalem;p

a wygladalo mniejwiecej tak... zobaczylem dranei zatakowalem go, on se w pare sec poradzil z petem i zostalismy tylko we dwoje (tylko nie miec skojazen z teletubisiami;p) shaman podszedl do mnie bil z mace po 90+ ja z mojego two hand sworda tez mu niezle hity bilem, ale wolniej. Wiec rzucilem frozen trap i sie oddalilem odwracam sie a shaman se stoji w miescju i tylko mnie ze spellow ciagnie, no to ja aimed shot,arcane shot,zatruta strzala,aimed shot itd... tylko ze zawsze gdy shaman mial 1/2h urzywal leczenia albo aimed shota przerywal shokiem... i poprostu nie bylo jak wygrac on zawsze przy polowie hp sie leczyl a ja z 1 miktsurka na 2 min malo moglem zrobic...

Tak wiec prosil bym kogos kto ma doswiadczenie w grze hunteren niech sie podzieli swoimi umiejetnosciami i niech mi powie co zle zrobilem i jak walczyc hunter vs shaman zeby wygrac?:P
Qyon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-03-2007, 07:49   aaa#2 (permalink)
Explorer

Dropsik

1. Aby poradzić sobie z shamanem należy mieć odpowiednio dobrane talenty
2. Aby porównywać czy masz szanse z shamanem zawalcz z nim na 60 lvl z wzystkimi czarami

Z Shamanami wszyscy mają problem Myślisz czemu Blood elfy nie mogą być warriorami ale za to paladynami tak? I czemu Draenei może być shamanem!
Ponieważ na officialurzadziły shamani I jedyna klasą która miała jako takie szanse z nimi to byli paladyni
Więc nie martw się

Powiem ci tylko jedno hunter to nie postac jak warior czy paladyn że znajdziesz, podejdź ,zabij!
To jest jak rogue Musisz Wyeksterminowac przeciwnika w jak najkrótszym czasie z ukrycia

Na shamanów dobre są spele:
1. Black arrow <Zadaje 150% dmg spowalnia 70% i wysysa troche many po 10 sec z przeciwnika>
2.Silenced shot <wycisza przeciwnika na 3 sec> czyli przez 3 sec nei może rzucać czarów ^^
Dropsik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-03-2007, 11:08   aaa#3 (permalink)
First Sergeant
Challenger

Smellit

Gram shamanem i radze sobie z hunterami bez leczenia... No ale dla Ciebie mam rade co do walki z shamanami. Kiedy zaczyna się leczyć rób wszystko, żeby zadać mu jak największą ilość ciosów, nie muszą zadawać dużego DMG aby tylko było ich dużo. Wtedy pasek leczenia będzie się cofał wraz z HP shamana. Ale pamietaj! Nie wszyscy shamani się leczą podczas walki. Niekórzy nie muszą tego robić...
Smellit jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-03-2007, 13:21   aaa#4 (permalink)
Explorer

Qyon

@up
probowalem to robic nawet wychodzilo tylko ze czar ktory zwieksza szybkos zadawanych obrazen chyba o 40% ( o ile mnie pamiec nie myli) trwa przez 15 sec i co 2 min moge go urzywac a ten shaman sie zaczynal leczyc jush przy polowie hp wiec jak mu nawet raz leczenie przerwalem to mial to jeszcz 1/3 hp i tak zdazyl sie wyleczyc;p
Qyon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-03-2007, 13:25   aaa#5 (permalink)
Explorer

Carek

Jeśli mam być szczery... jeśli koleś jest dobry w pvp i ma zbliżony level do szmana to raczej młe szanse żeby to leczenie coś dało... zwykle zanim pasek dojdzie do końca padają 3 hity i potem interrupted no i kasza :/ gram szamanem to wiem... w pvp liczy się kto pierwszy zaatakuje, element zaskoczenia, troche szczescia i zdolnosci sa na koncu... chyba ze walka jest fair to zdolnosci i szczescie przede wszystkim
Carek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 07-03-2007, 14:19   aaa#6 (permalink)
Explorer

Glucio
Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Glucio

Dziwie się wam bo jak patrze co hunter może robić tu a co robił na mangosie to naprawde niebo a ziemia. Ja miałem Huntera mele (co może dziwić wszystkich ) i dość nieźle mi szło szamani nie stanowili większych problemów póki nie zakładali tarczy ^^ .Jedyną taktyką jaką moge ci dać to taka : zakładam że masz viper sting gdyż siedziałeś w wp (czyli lvl 40+ musisz mieć) trzymaj się na dystans i wyssaj mu mane , bez many to tylko "płaczące dziecko" któremu wystarczy już tylko zabrać cukierek (o ile niedziała purge bo jeśli działa to hymmm troche potrwa zanim zostanie on bez many)
Pozdro
Glucio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-07-2007, 18:10   aaa#7 (permalink)
First Sergeant
Challenger

Roch
Domyślnie Odp: Hunter vs shaman

Mam hunter na 66 lvl w full t2 i taktyk na szamana jest niezmiernie wiele. Przede wszystkim najważniejsze jest to kto zaczyna, weżmy pod uwage sytuacje idealną. Ty full on full stoisz sobie w shadowmeldzie i ladujesz aimed shoota mana spring i wysylasz peta. On rzuca ci frost szoka i probuje podejsc, czasami szaman jest casterem bardziej nic melle. Jednak najczesciej jest to meele. odrazu po aimed jezeli mozna walisz multi shota zarzucamy frost trapa stopujemy peta odbiegamy zarzucamy rapid fire i wszystko z bonusem do ap ladujemy aimed - confuse shoot i ladujemy arcane w zanim do nas podzejdze sciagniemy mu pokaznie hp jezeli probuje sie leczyc podbiegamy zarzucamy wing clipa i ladujemy raptor strike przerywamy tak dlugo jak sie da jezeli juz skonczy izaczyna nas sieka my odbiegamy zostawiajac frost trapa bandarzujemy sie ladujemy aimed shoota multi i tak w kolko. ale bywa tez ze shamana jest casterem wtedy tobimy to samo bez podbiegania i ladujemy w niego z rapidem ile wlezie, a pet jest dodatkowym dmg dealerem. zadko zdarza sie zeby takim sposobem utukl cie jakis szaman no i uwaga najwazniejsze jezeli stawia totemy najlatwiej stracic je multishootem co jest wazne gdyz bonusme totemow nie sa bez znaczenia

Pozdrawiam , a no i ja tym sposobem wbilem 1430 hk
Roch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-09-2007, 09:50   aaa#8 (permalink)
Explorer

Wujek Dorcar

no niezla taktyka.. ;] jesli ktos umie grac hunterkiem to ciezko go pokonac.. jesli chodzi o talenty to ja inwestuje* w mark... (ale tylko to co nie zbedene - wiekszy crit, mnijejszy cooldown, mniej many za shota) i trozke w survival.. ale polecam inwestowac w mark.. poniewazz inwestujac w surviwal robisz sobie warriora.. hmm.. no i przedewszystkim agillity i stamina (nie zapominajac o intelect'ie) na bron jakis enchant crusider czy cos (+100 strange na 15 sek, albo +100 agillity na 15 sek) i hunterek jak swieca;]
Wujek Dorcar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-14-2007, 13:48   aaa#9 (permalink)
Guest

shamanem postawisz totemy fire i earth i to one głównie zadają obrażenia.
  Odpowiedź z Cytatem

stare 10-14-2007, 14:52   aaa#10 (permalink)
First Sergeant
Challenger

Roch

totemy nie zadaje głównego dmg chyba coś ci sie pomyliło one zadają* często i mały dmg. Najważniejsze jest to żeby nie spanikowć na poczatku walki jakwali ci frostschock, piorunkai nagle polowy hp nie ma, dobrze jest kolesia podpuścić ostatnio to testowałem i działa idealnie. Mianowicie lejemy gosica jak tam sobie chcemy i kiedy mamy mało hp i on tez stara sie za wszelka cenę cie dobić. Traci mane, wtedy zarzucamy go w frost trapa bandarz jak nei starczy potka aimed shoot confuse i gościu nawet nei zdarzy sie uleczyc
Roch jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania