World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI

Forum Jak zacząć Panel gracza Blog
Wróć   World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI > World of Warcraft > Forum Klasowe > Shaman

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
REKLAMA

stare 10-14-2007, 16:14   aaa#11 (permalink)
Explorer

DarkDevil
Domyślnie Odp: Hunter vs shaman

Cytat:
Traci mane, wtedy zarzucamy go w frost trapa bandarz jak nei starczy potka aimed shoot confuse i gościu nawet nei zdarzy sie uleczyc
Twój pomysł ma jedną zasadniczą wadę-z frost trapa można wyjść albo trinketem albo stawiając uprzednio grounding torem.W walce z hunterem nigdy praktycznie nie bylem w żadnej pułapce.
DarkDevil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 10-25-2007, 22:49   aaa#12 (permalink)
Explorer

SlayerS_Boxer
Domyślnie Odp: Hunter vs shaman

Cytat:
Napisał Ceritus
shamanem postawisz totemy fire i earth i to one głównie zadają obrażenia.
po 1 niema "polaczenia" miedzy shamanem a totemami, tzn jezeli masz spell dmg +100 powiedzmy to searing totem i tak wali po te swoje marne 50 wiec i tak mozna to zignorowac tak samo crity dla fire totemow - nie dzialaja.
Cytat:
Traci mane, wtedy zarzucamy go w frost trapa bandarz jak nei starczy potka aimed shoot confuse i gościu nawet nei zdarzy sie uleczyc

Twój pomysł ma jedną zasadniczą wadę-z frost trapa można wyjść albo trinketem albo stawiając uprzednio grounding torem.W walce z hunterem nigdy praktycznie nie bylem w żadnej pułapce.
grounding totem (podstawa pvp btw) nie dziala tak samo jak tremor a o takich rarytasach jak elemental earth i fire totem wogole wspominac szkoda bo to zal.
SlayerS_Boxer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-18-2009, 22:26   aaa#13 (permalink)
Explorer

Umpararumpa
Domyślnie Re: Hunter vs shaman

Witam! Chciałbym się zwrócić do autora tego posta. Wiem, że ten post jest pisany trochę później niż reszta lecz irytuje mnie jedna rzecz. W podpisie, na koniec każdej Twojej wypowiedzi jest obrazek który ma na celu promowanie strony
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

. Wszystko by było O.K , gdyby nie to, że sam łamiesz zasady tam zawarte. Pozwolę sobie zacytować fragmenty :

5. STYL
"Jednak to co mnie bardzo i to bardzo irytuje, to kompletny brak ortografii"

- Rozumiem, że nie zrobiłeś wielu błędów ortograficznych lecz błąd w słowie "używać" lub jak to napisałeś "urzywac" jest dość widoczny.

6. FORMA
"Jeżeli piszesz w następujący sposób: "klikashh", "pozdróffki", "warszaffki" lub: "cO sŁyChAć U cIeBiE, bO u MnIe SpOx" to odbieram Cię jako człowieka opóźnionego w rozwoju i takiego traktowania się spodziewaj."

-Ten fragment odnosi się znów do słowa użytego przez Ciebie. Chodzi mi dokładnie o wyraz "jush". Domyślam sie, że chodziło Ci o "już", i znów łamiesz to co promujesz.

Przyszło mi na myśl , i nie chce Cię tu obrazić , że poprzez tę "notkę" chciałeś wzbudzić zainteresowanie innych serwisem , lub po prostu "być fajnym", lecz jeżeli coś promujesz to staraj sie tego samemu przestrzegać
Umpararumpa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 03-31-2009, 17:55   aaa#14 (permalink)
Explorer

Merdion
Domyślnie Re: Hunter vs shaman

lol nie ma to jak odgrzac topic sprzed 2 lat jesli chcesz cos przekazc temu graczowi to czy nie latwiej na PW
Merdion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania