World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI

Forum Jak zacząć Panel gracza Blog
Wróć   World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI > World of Warcraft > Forum Klasowe > Mage

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
REKLAMA

stare 04-07-2010, 11:31   aaa#1 (permalink)
Explorer
Challenger

k2r0lm is on a distinguished road
Domyślnie Magu ;)

Zastanawiałem się jak się gra magiem wiec go zrobiłem i w związku z tym mam kilka pytań:
1 Czy mag jako klasa czarująca może się spodobać osobie która przeważnie preferowała klasy melle?
2 Jakie taktyki polecacie na walkę z mobami? Jak sobie radzi w dużą grupą mobow jak go napadną (uciec to wiem ze frost nova a jak zabić:P?)
3 Jeżeli dla początkującego maga najlepsze jest drzewko frost a reszta talentów w arcane to jakiś build znalazłem, ale jeśli lepsze jest coś innego niż frost to jaki build polecacie (pod exp na razie)
4 Mag to bardziej staffy czy 1h bron i "hold in off hand"?
To tyle
k2r0lm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-07-2010, 12:30   aaa#2 (permalink)
First Sergeant
Challenger

Mistuki is an unknown quantity at this point
Domyślnie

jest temat dosc obszerny na temat maga

prawdopodobnie ten temat bedzie zamkniety ale nic odpowiem ci na twoje pytania.

1. ciezko powiedziec czy komus kto lubi gre w zwarcu spodoba sie caster XD

2. zwykle expi sie w party bo tak jest latwjej XD w pojedynke mag z wiesza iloscia nie ma szans musi lac po sztuce.

3. sporo ludzi zaczyna grac w fire potem zmianiaja zaleznie od upodoban i tego co ich zdaniem daje wiekszego kopa.

4. raczej nie ma to wiekszego znaczenia po za tym czy bedziesz grac pvp czy pve xd

wiem ze to tak ogulnikowo ale moze ktos lepjej ci odpisze odemnie :P
Mistuki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-07-2010, 15:13   aaa#3 (permalink)
First Sergeant
Challenger

Skupcioo is an unknown quantity at this point
Domyślnie

Cytat:
Napisał k2r0lm Zobacz post
2 Jakie taktyki polecacie na walkę z mobami? Jak sobie radzi w dużą grupą mobow jak go napadną (uciec to wiem ze frost nova a jak zabić:P?)
Co do tego, to IMO magiem się fajnie expi aoe ;ooo Ubierasz frost armora, zbierasz na mouncie grupkę mobków, dajesz frost nove ->flamestrike/cone of cold i biegasz w koło i spam arc. exp. Dosyć efektywne i efektownie wygląda ^^.
Skupcioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-07-2010, 15:26   aaa#4 (permalink)
Explorer
Challenger

Bonnzo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mistuki Zobacz post
2. zwykle expi sie w party bo tak jest latwjej XD w pojedynke mag z wiesza iloscia nie ma szans musi lac po sztuce.

3. sporo ludzi zaczyna grac w fire potem zmianiaja zaleznie od upodoban i tego co ich zdaniem daje wiekszego kopa.
2. Mag jest najlepsza klasa do radzenia sobie z wieksza ilosci mobow w pojedynke

3. Najrozsadniej jest wyexpic w fire do 30 a pozniej po dostaniu mounta skupic sie na grindzie aoe, arcane lub frost, w czym ci wygodniej. Polecam frost
Bonnzo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-2010, 14:33   aaa#5 (permalink)
Explorer
Challenger

k2r0lm is on a distinguished road
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mistuki Zobacz post
4. raczej nie ma to wiekszego znaczenia po za tym czy bedziesz grac pvp czy pve xd
A jaka bron do pve a jaka do pvp? :P
k2r0lm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-2010, 19:20   aaa#6 (permalink)
Sergeant
Challenger

Bieenio
Domyślnie

co do broni:
w pvp ja osobiście preferuje staffa bo ma więcej hita którego w pvp nie ma, ale można na to spojrzeć troszkę w inny sposób. na arenach 2v2 jak grasz na 2xdps imo lepszy staff, bo masz dużo więcej hita i crita co przekłada się na lepsze "pierwsze pierdolnięcie". Jakbyś grał z healem to nie potrzeba tego pierwszego uderzenia i często walka się wydłuża więc można wybrać daggera i off-hand żeby robić "większy" dmg.

w pve to nie ma znaczenia większego. jak to dla casterów bron jest tylko dla podniesienia statystyk, więc wybierasz taką konfiguracje (staff albo sword/dagger + offhand) która da Ci wieksze statystyki.
Ogólnie mieczyk + offhand daje wieksze statystyki. Staffy maja zawsze duzo staminy co czasem na raidzie na jakims aoe spellu zaczyna byc ciezko z przezywalnoscia, dotego jeszcze staff dobry moze byc pod fire bo daje sporo crita. Kombinacja z offhandem jest dobra w przypadku sytuacji jakbyś chciał zwiększyć jakąś konkretną statystyke jak np haste albo spell hit.

Ale jako że narazie wbijasz lvl to nie masz co sobie bronia zawracac glowy tylko bierz to co lepsze.
Bieenio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 04-09-2010, 19:32   aaa#7 (permalink)
Blood Guard
Rival

laress
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bieenio Zobacz post
co do broni:
w pvp ja osobiście preferuje staffa bo ma więcej hita którego w pvp nie ma, ale można na to spojrzeć troszkę w inny sposób. na arenach 2v2 jak grasz na 2xdps imo lepszy staff, bo masz dużo więcej hita i crita co przekłada się na lepsze "pierwsze pierdolnięcie". Jakbyś grał z healem to nie potrzeba tego pierwszego uderzenia i często walka się wydłuża więc można wybrać daggera i off-hand żeby robić "większy" dmg.

w pve to nie ma znaczenia większego. jak to dla casterów bron jest tylko dla podniesienia statystyk, więc wybierasz taką konfiguracje (staff albo sword/dagger + offhand) która da Ci wieksze statystyki.
Ogólnie mieczyk + offhand daje wieksze statystyki. Staffy maja zawsze duzo staminy co czasem na raidzie na jakims aoe spellu zaczyna byc ciezko z przezywalnoscia, dotego jeszcze staff dobry moze byc pod fire bo daje sporo crita. Kombinacja z offhandem jest dobra w przypadku sytuacji jakbyś chciał zwiększyć jakąś konkretną statystyke jak np haste albo spell hit.

Ale jako że narazie wbijasz lvl to nie masz co sobie bronia zawracac glowy tylko bierz to co lepsze.
hahaha a to dobre, Crit dla maga do PVP, to jakas nowosc chyba, mag Tylko zaklada SP/haste 4% hita i w TBC jakies 70spell penetration, w wotlku 120 minimum
laress jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania