World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI

Forum Jak zacząć Panel gracza Blog
Wróć   World of Warcraft. Prywatny serwer wow. ENNUI > World of Warcraft > Forum Klasowe > Mage

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
REKLAMA

stare 11-20-2007, 13:16   aaa#1 (permalink)
Explorer

Nazgul
Domyślnie Najlepsza klasa na maina.

Witam.
Mam wielki problem otóż nie mogę się zdecydować jaką klasę wybrać na maina na globalu XD
Mam tak: Warriora 20 lvl, Shamana 23 lvl, Huntera 16 lvl, Maga 16 lvl (Wiem jestem głupi ale co poradzić)
I dalej nie mam pojęcia jaką klase wybrać na maina....Mogę wybrać inną ale wolałbym zapytać się was profesjonalistów:P
Nazgul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 13:23   aaa#2 (permalink)
Explorer

Sevard
Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Sevard
Domyślnie Odp: Najlepsza klasa na maina.

Main to jest twoja glowna postac a nie jakas specyficzna klasa
Zadaj sobie pytanie co chcesz robic w grze? Tankowac, DPSowac, healowac, kosic w PvP, kosic w Pve, byc casterem lub melee itp.
Sevard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 13:24   aaa#3 (permalink)
Grount
Challenger

hier0nim

ta trza se dibrac char pod to co sie lubi a nie pod to co sie innym wydaje
hier0nim jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 13:43   aaa#4 (permalink)
Explorer

Nazgul

No tak tylko wiesz, ja np bardzo chciałem mieć warriora na maina ale wszyscy mnie ostrzegali że warek jest strasznie trudny bo wszystko zależy od jego uzbrojenia, a takowe kosztuje. No ja oczywiście olałem doszedłem do 20 lvl`u i powiem że teraz jest mi dość ciężko bo nie mam ani za dobrej zbroi ale co najgorsze moja broń jest totalnie do dupy (Za przeproszeniem). No i teraz skąd wziąć kasę? Nie mam przyjaciół na globie, nie ma mi kto pomóc. Byłem wiele razy na instach niestety jak coś dropło dla mnie to zaraz oczywiście mi to ktoś skroił. No to zrezygnowałem z woja i potem próbowałem wielu ale jakoś żadna mi nie sprawiała przyjemności z expienia
Nazgul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 15:30   aaa#5 (permalink)
Explorer

Netheril
Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Netheril

Czyli sam sobie odpowiedziales. Graj dalej Warkiem, tez znam ten bol z eq, ale w koncu sie odbijesz i znjdziesz lepszy.
Netheril jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 17:18   aaa#6 (permalink)
Explorer

Rein

Warrior jest klasa ktora na dobra sprawe rozkreca sie na 70 lv, masz wtedy dostep do naprawde niezlego sprzetu. Imo powinienes grac dalej warkiem, nie zniechecaj sie zlym poczatkiem, jezeli miales pecha do itemow na instach prawdopodobnie mialbys go rowniez inna klasa. Grajac nim zapewne bedziesz miec wiele propozycji do wspolnych wypadow gdyz tanka zawsze potrzeba. A wogole to wybierz klase ktora Tobie sie podoba i ktora gra bedzie Ci sprawiac przyjemnosc*
Rein jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 18:13   aaa#7 (permalink)
Explorer

Dropsik

Taa też coś wiem o warku.
Bez względu na wszystko powinieneś nim grać.
Jeżeli chodzi o kase na sprzet dla niego, możesz zrobić sobie np. alchemy i herbalism na magu a na shamanie enchantowanie i tailoring. Dzięki temu te 2 klasy będa zbierały kase dla twojej main postaci )

Pozdrawiam
Dropsik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-20-2007, 19:31   aaa#8 (permalink)
Explorer

Qyon

Poda ci sie worior, graj woriorem. Co do eq to wez zainwestuj w mining i blacksmithing i sam se zrob dobry eq.
Ja ci jednak. jezeli nadal bedzie ci ciezko szło proponuje gre paladinem. Paladinem gra sie podobnie jak woriorem tylko ze masz czary i gra sie o wieeele latwiej niz woriorem, a sprzet nie jest taki wazny bo zawsze mozesz se hp leczeniem przywrocic

btw. Na jakim serverze grasz? Ja cie zapraszam na vek'nilash ally napewno ci pomoge( moze nie finansowo, bo z tym u mnie kuleje ) ale na insty napewno znajde czas zeby sie wybrac, a jak pujdziemy we 2 to caly eq jaki spadnie idzie dla ciebie
Qyon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-23-2007, 03:33   aaa#9 (permalink)
Explorer

edd.021
Wyślij wiadomośc poprzez AIM do edd.021

Graj warkiem jeżeli Ci to odpowiada, na 70 lvl na pewno nie pożałujesz . Jeśli chcesz w łatwy sposób zarobić bierz mining+herbalism lub skinning, (zbieractwo ) albo konstruktywnie mining+blacksmithing/engineering lub herbalism+alchemy; na Outland-ach dochodzą jeszcze daily questy, więc o kasę się nie martw (na 20+lvl na samym herb. wyciągam ok 15g tygodniowo, choć to zależy od realmu). Co do enchantingu, tailoringu i jewelcraftingu (blacks. i eng. też) to jest różnie, bo są dosyć drogie w skillowaniu.

@Qyon warriorem primo, a po drugie primo* to w pewnym sensie hunterem gra się podobnie jak warlockiem .
edd.021 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem

stare 11-24-2007, 18:36   aaa#10 (permalink)
Explorer

DIABLO_pl

na moim servie trudno o jakiego kolwiek tank, już nawet dobrego czy nie, graj warriorem bo jak od niego zacząłeś to znaczy że chciałeś nim grać
DIABLO_pl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania