Temat: gra pokelife
View Single Post
REKLAMA

stare 07-31-2014, 14:31   aaa#1 (permalink)
plejus
Explorer
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Skąd: asd
Postów: 2
plejus is on a distinguished road
Domyślnie gra pokelife

Hejo, może ktoś jest zainteresowany to pozwole sobie podać info o gierce przeglądarkowej POKELIFE.

Gra jest oparta na świecie pokemon, jest dużo nawiązań do gier gameboyowych tyle że tutaj wszystko jest on line, i gra się z około 50,000 innymi graczami, zbieramy poki, walczymy między sobą, tworzymy stowarzyszenia i wiele innych, nie sposób wymienić wszystkich rzeczy jakie tam można robić, jaką drogę rozwoju konta wybrać.

Aktualnie w grze jest ponad 500 pokemonow (4 regiony, niedlugo wchodzi 5 więc przybędzie ich około setki), jeszcze więcej posunięć (ataków), które różne pokemony mogą poznawać aby walczyć między sobą, mnóstwo odznak i innych.

Osobiście jestem moderatorem Pokedexu (największego zbioru informacji o grze, pokach i wszytkim co związane ze społecznością Pokelife, tworzę poradniki, samouczki, artykuły), dlatego oferuję swoją pomoc Tobie jako potencjalnemu przyszłemu trenerowi poków, pod warunkiem, że zarejestrujesz się z mojego linku polecającego:

http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=289658

Będę odpowiadał na wszystkie Twoje pytania, doradzał ci ustawienia ataków, pokemonów, drużyny gdyż w grze istnieje wiele ukrytych mechanizmów, które nie są jeszcze opisane w dexie i być może nigdy nie będą.

Jeśli już teraz chcesz zacząć przygodę ze stworkami z dzieciństwa to zarejestruj się, graj i pytaj śmiało a na pewno pomogę

http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=289658

~plejus
plejus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 
Page generated in 0.07130 seconds with 9 queries